whatsapp

Vücut Bakımları

Vücut Bakımları

Vücut Bakımları

· Selülit bakımları 
Selülit bakımları, deri dokusunda yer alan yağ hücrelerinin kırılması ile gerçekleştirilen bir yöntemdir. Cilde elastikiyetlik kazandıran yoğun krem ile uzman kişiler tarafından masaj uygulaması gerçekleştirilir. Masaj uygulamasının ardından cilde özel kremler uygulanır. Yaklaşık olarak 20-25 dakika süren selülit bakımı ile vücut kontürü daha sıkı görünüm alırken ciltteki selülit görünümünde de azalma sağlanır. 

· Hypoxi Sıkı Cilt Programı
Bardak çekme yönteminden esinlenerek geliştirilen Hypoxi Dermology cihazı ile uygulanan bakım cildin elastikiyet kazanmasını sağlar.  Yüksek etkili 400 adet baloncuk problemli bölgelere farklı düzeylerde basınç uygulayarak cildin elastikiyetinin artmasını, selülitlerin azalmasını , cilt ve bağ dokusunun sıkılaşmasını sağlar. Hypoxi Dermology seansları 20 dakika sürer.

· Modelaj Bakımları
Cilt dokusunun elastikiyetini arttırmayı ve sıkılığını korumayı amaçlar. Bölgeye göre sürülen Ultra Comfort alçı maske uygulaması ile özel bakım ürünlerinin aktif maddelerinin cilde derinlemesine nüfuz etmesi sağlanır. Düzenli yapılan kür bakımları sayesinde cildin yeniden yapılanarak sıkılaşması ve enerji kazanması sağlanır. Mondelaj bakımları yakaşık olarak 30-50 dakika sürer, uygulama süreleri bölgeye göre değişiklik gösterir. 

  • Modelaj Göğüs Dikleştirici Bakımı
  • Modelaj Göbek Bakımı
  • Modelaj Bacak Bakımı
  • Modelaj Kol Bakımı


· Akneli Sırt Bakımı 

Sırt bölgesindeki yağlanmada kaynaklanan aknelere çözüm sunar. Sırt bölgesine uygulanan Mild peeling,  şeftali çekirdeği parçacıkları ile ölü derinin temizlenmesini, içeriğindeki susam yağı ile de cildin kaybetmemiş olduğu nemi geri kazanmasını sağlar. Ardından uygulanan buhar ile gözeneklerin açılması sağlanır. Gözeneklerin temizlenmesi ve siyah noktalardan arındırılmasından sonra cilde Pure Intense Purifying maske uygulaması yapılır. Son aşamada ise, bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan oluşan Pure Intense Purifying krem kullanarak problemli bölgelere masaj uygulanır. Sırt bölgesi için uygulanan akne tedavisi yaklaşık olarak 40 dakika sürer.


· Hanakasumi; Uzakdoğu'dan Mistik Bir Esinti
Japon geleneğinden esinlenilen benzersiz bir bakım ritüelidir. Japon banyo merasim ritüelinden esinlenerek geliştirilmiş Hanakasumi özel bakımı, kiraz çiçeği ve pirinç tozu özleri içeren peelingin ısıtılıp, bakıma özel eldivenlerle tüm vücuda uygulanması ile başlar. Özel Hanakasumi ritüeli eşliğinde tüm vücuda yedirilen peeling özel yumuşak bakım havluları ile temizlenir. Ardından mistik Asya kokuları ile donatılmış Hanakasumi shea yağı, ayaklardan başlayarak tüm vücuda rahatlatıcı özel masajı ile uygulanır. Kiraz çiçeği ve nilüfer çiçeği kullanılarak uygulanan bakımın son aşamasında, özel shea butter masaj yağı ile eritilerek cilde yedirilir. Uygulama sonrasında duş alınmasını gerektirmeyen Hanakasumi bakımı yaklaşım 70 dakika sürer.

Bilgi Almak İçin
Formu Doldurunuz!

Telefon hatalı

Bizi Takip Edin!