whatsapp

CitySun Solarium

CitySun Solarium

CitySun Solarium

Solaryum cihazları bronzlaşarak güzelleşmek ve güneş ışının insan sağlığı üzerindeki olumlu etkilerini kullanılabilir hale getirmek amacı ile üretilmiştir. Uzmanlarımızın denetiminde gerçekleşen solaryum seansları, cildinize sağlıklı bir bronzluk sağlamakla kalmaz aynı zamanda D vitamini sentezi yapılmasını sağladığı için kemiklerinizin güçlenmesini de sağlar. Güneşin olumlu etkilerini sağlayan solaryum; bel, sırt ve boyun ağrılarının azalmasını ve bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlar. Bağışıklık sisteminizi güçlendiren solaryum kanserden dahi korunmasını sağlar.

CitySun merkezlerinde her zaman güvendesiniz. Çünkü CitySun bünyesindeki tüm cihazlarda TÜV'ün (Alman Teknik Kontrol Kurumu) verdiği GS (Kontrol Edilmiş Güvenlik) işareti ve yasal olarak öngörülen CE işareti bulunmaktadır. Tüm cihazlar akıllı bir mikro-anahtar sistemiyle sigortalanmıştır. Arıza durumunda cihazın devresi otomatikman kapanmaktadır. CitySun merkezlerimizde üyelerimizin güvenliği ve memnuniyeti ön planda tutularak cihazlarımızın bakımları ve kontrolleri titizlikle gerçekleştirilmektedir. 

CitySun;

  • Üstün teknolojiyle donatılmış güvenilir marka Ergoline cihazlarla,
  • Sağlığınızı ön planda tutan güçlü filtre donanımı ile,
  • Hijyenik ortam, üyelerimizin rahatı amaçlanarak dizayn edilmiş stüdyolarla,
  • Konusunda deneyimli, yönlendirici uzman personelleri ile,
  • Kısa sürede istenilen tonda ve sağlıklı bronzlaşma sunar.


Solaryum yararları nelerdir?
* Güneşin yararlı etkenlerinin derinin alt tabakasına nüfuz etmesi sağlanarak sedef hastalığının birçok türüne iyi gelir.
* Ciltteki akne ve sivilce izlerinin tedavisinde kullanılır.
* Solaryum ışınları metabolizmayı güçlendirerek soğuk algınlığına yakalanma riskini üçte bir oranında azaltır.

Bilgi Almak İçin
Formu Doldurunuz!

Telefon hatalı

Bizi Takip Edin!