whatsapp

Hypoxi ile Bölgesel İncelme

Hypoxi  ile Bölgesel İncelme

Hypoxi ile Bölgesel İncelme

Hypoxi bölgesel zayıflama yöntemi, basınç terapisi ile kan dolaşımını hızlandırmayı hedefler. Hypoxi, basınç terapisi ile egzersizi birleştirerek daha az zamanda daha az efor ile hedeflenen bölgede yağ yakımı olmasını amaçlar. Hypoxi vücut şekillendirilmesini sağlayan, sağlıklı bir incelme metodudur.

Vücudumuz yağ dahil bütün enerji maddelerini tüm hücrelere kan ile taşır. Aslında vücudumuz yağ hücrelerini öncelikli olarak yakmaktadır fakat bu yakım kan dolaşımının en çok olduğu bölgelerde gerçekleşir. Bizim yağ yakımını hedeflediğimiz problemli bölgelerimizde ise yağ yoğunluğu sebebiyle iyi bir dolaşım gözlenmemektedir. Bu sebeple ne kadar spor yaparsak yapalım o bölgelerde istenen oranda yağ yakımı gerçekleştirilememektedir. Bölgesel incelme yöntemi olarak tanımlayabileceğimiz Hypoxi yöntemi bu bölgelerde dolaşımı hızlandırarak yağ yakımı sağlamaktadır. Hypoxi ile dolaşım hızını arttırarak egzersiz yaptığınızda ise zorlandığınız bölgelerde daha fazla yağ yakımı gerçekleştiği gözlemlenmiştir. Egzersiz sırasında enerjiye ihtiyaç duyan çizgili kaslar, dolaşım hızı arttığı için, enerji ihtiyacını problemli bölgelerdeki yağları yakarak karşılar. 

Vakum ve basınç terapisine sahip dünyadaki tek sistem olan patentli HYPOXI'de yer alan cihazlar; 

  • Trainer L 250
  • Trainer S 120
  • Dermology
  • Vacunaut


Dünya genelinde 40'tan fazla ülkede kullanılan Hypoxi bölgesel incelme metodu, ülkemizde de çeşitli şehirlerdeki Hypoxi merkezlerinde bölgesel kilo problemi olan kişilere çözüm sunmaktadır. Kilo problemi yaşayan, vücudunu şekle sokmak isteyen hedefli bölgesel zayıflamayı amaçlayan kişilerin tercih ettiği bir metoddur. 

Hypoxi bölgesel zayıflama ile kilo vermeyi hedefleyen bir yağ yakma sistemidir. Basınç terapisi ile geleneksel kilo verme yöntemlerinden egzersizi birleştiren Hypoxi, böylece hedef bölgeden zayıflamayı gerçekleştirerek en doğru şekilde kilo vererek incelmenizi sağlar. Zayıflama merkezlerinin birçoğunda olduğu gibi Hypoxi merkezlerinde de kişiye özel program hazırlanarak sağlıklı bir zayıflama amaçlanır. Hypoxi sistemini ve cihazlarımızı yakından tanımak, vücut analizlerine göre sunulacak olan programlarla problem gördüğünüz bölgede hedefli incelme sağlayabilmek için siz de ücretsiz deneme seanslarımıza katılabilirsiniz. 

Bilgi Almak İçin
Formu Doldurunuz!

Telefon hatalı

Bizi Takip Edin!