Leke Tedavileri

Leke Tedavileri

Leke Tedavileri

·Anthelia ile Leke Uygulaması

Lazerle cilt lekesi tedavisi son yıllarda tüm dünyada güvenle kullanılan ve tatmin edici sonuçlar sağlayan bir uygulamadır. Yan etkilerinin az, maliyetinin düşük olmasının yanında günlük aktiviteleri de kısıtlamayan en etkin yöntemlerden biridir.  Anthelia ile leke uygulaması 5 aşamadan oluşmaktadır. 

1-Doctor Babor Derma Cellular Skin Renewal Aha Peeling uygulaması ile meyve asidi peelingi veya cilt tipine uygun Dr.Babor arındırıcı ürünlerinin uygulanır. Bu aşamada cilt yapılandırılırken diğer aşamalara da hazırlanır. Ölü cilt hücreleri ve ciltteki pürüzler en etkili şekilde temizlenir. Uygulama hücre bölünme oranını ve dolayısıyla cildin yenilenmesini yoğun şekilde desteklerken cildin nem tutma özelliğini de artırır. Cildin yapısı olgunlaştırılarak, cilde daha ince ve düzgün görünüm kazandırılır.
2- Cildin buz kompresi ile sakinleşmesi sağlanır.
3- Sadece leke olan bölgelere atış yapılarak lazer uygulaması gerçekleştirilir.
4- Cildin buz kompresi ile sakinleşmesi sağlanır.
5- Dr. Babor Advanced Biogen Intensive Repair Cream ile cildin yenilenmesi sağlanır ve yeni hücre oluşumu yoğun şekilde hızlandırılır. Cildin doğal korunma mekanizması güçlendirilerek, elastikiyeti artırılır. Uygulamalar sonucunda cilde daha pürüzsüz, temiz ve ince bir görünüm kazandırılır. 

Athelia leke mini paketi 5 seanstan, Athelia leke mega paketi de 10 seanstan oluşmaktadır.
* Haftada 1 kez uygulanması tavsiye edilir.
* Uygulama sonrası Babor HSR veya Dr.Babor ürünleri ile desteklenir. 

·Dr Babor Leke Giderici Cilt Bakımı 
Güneş ışınları, yaş, hamilelik, doğum kontrol ilaçları, antibiyotik kullanımı gibi birçok iç ve dış etkenlerle vücudumuzda bulunan melanin üretiminde bir artış gözlemlenir, bu artış sonucunda ciltte lekeler oluşur. Dr. BABOR ürünleri ile gerçekleştirilen bakım yaşa veya diğer etkenlere bağlı olarak oluşan cilt lekelerinin azalmasını ve cilt renginin açılmasını sağlar. Yaklaşık 60-75 dakika süren leke giderici bakım ile cilde daha aydınlık ve duru bir görünüm kazandırılır.

Leke giderici cilt bakımı mini paketi toplam 6 seanstan, leke giderici cilt bakımı mega paketi de 12 seanstan oluşur.

* Uygulama sıklığı uzman tarafından belirlenir.

Bilgi Almak İçin
Formu Doldurunuz!

Telefon hatalı

Bizi Takip Edin!