Babor ile Cilt Bakımları

Babor ile Cilt Bakımları

Babor ile Cilt Bakımları

Nefes alan cildimizde güneş ışınları, olumsuz çevre koşulları, uzun süreli rahatsızlıklar ve ilaç kullanımları, hormonlu gıdalar, dengesiz beslenme, sigara gibi etkenlerle yıpranmalar gözlenir.  Doğal olan yaşlanma süreci, hormonal ve genetik faktörlerin de etkisi ile yaşam boyunca devam eder. Zaman içerisinde ciltte kırışıklıklar, renk değişiklikleri (sararma, kahverengi lekeler, ince kırmızı damarlanmalar) ve esneklik kayıpları gözlenir. Cilde gereken özeni göstermemek, bakımlarını ihmal etmek, kırışıklık ve deformasyonların daha hızlı yer etmesini ve derinleşmesine sebep olur. Zamanın ve dış etkenlerin sebep olduğu tahribatı yumuşatmak ve geciktirmek elimizdedir. 

Cildin doğru analiz edilmesi, doğru tanınması ile tahribatların engellenmesi ve güzelleştirilmesi mümkündür. Cildin ihtiyaçlarına yönelik yapılan bakımlar ve tedavi uygulamaları ile cildin ihtiyaçları karşılanabilir. Uzmanlarımızın titizlikle uygulayacağı profesyonel cilt bakımları ve devamında evde kullanabileceğiniz BABOR cilt bakımı ürünleri daha sağlıklı ve taze bir cilde kavuşmanızı sağlar. 

Nefes alan ve yaşayan cildinizi tanıyın ve sevin, bakımınızı ihmal etmeyin. 20 yaşından sonra her bireyin ayda bir profesyonel cilt bakımı yaptırması gerekmektedir. 

CityBeauty’lerde uygulanan tüm cilt bakımlarında dünyaca ünlü kozmetik otoritelerinden biri olarak kabul edilen Alman kozmetik devi Babor ürünleri kullanılmaktadır.

·Klasik Cilt Bakımı

Her cilt tipinin ihtiyaçlarına karşılık veren, kök hücre ve cilt tiplerine özel aktif maddeler içeren ürünler ile BABOR'a özel temizleme metoduyla yapılan klasik yüz bakımlarıdır. Uygulanan bakım hücre DNA'sını, UVA ışınlarının ve serbest radikallerin verdiği zararlara karşı korur. Cildin derinlemesine temizlenmesini, ışıltılı ve canlı bir yapıya kavuşmasını sağlayan klasik bakım yaklaşık 60-75 dakika sürer.

·Arındırıcı Cilt Bakımı 

Donuklaşan, mat ve cansız bir görünüme sahip cildin ışıltı ve canlılık kazandırır. Cilde pembemsi sağlıklı bir görünüm elde etmesini sağlar. Tıkanmış olan gözenekleri açarak cildin arınmasını ve parlaklık kazanmasını sağlar. Arındırıcı cilt bakımı yaklaşık 30-40 dakika sürer.

·Problemli, Akneli Cilt Bakımı

Karmadan yağlıya dönük akne problemi gözlenen ciltlere yönelik gerçekleştirilen bir bakımdır. Salisilik asit ile cilt üzerindeki yağlanmadan kaynaklı kirlerden arındırılması ve çay ağacı yağı ile cildin kendini yenilemesi sağlanır. Buhar uygulaması ile cildin yumuşatılıp gözeneklerin açılması, ardından açılmış gözeneklerin derinlemesine temizlenmesi sağlanır. Cilde uygulanan özel ampuller ile problemli cildin tedavisi sağlanır, cilde daha temiz daha mat ve sağlıklı bir görünüm kazandırılır. Akneli cilt bakımı yaklaşık olarak 60-75 dakika sürer.

·Karboksi Bakımı 

Karboksi bakımı ciltteki kan dolaşımını ve oksijen miktarını artıran bir bakımdır. Cilde gözle görünür bir berraklık ve ışıltı kazandıran bakım ciltteki gözeneklerin de küçülüp sıkılaşmasını sağlar. Uygulama sonucunda cilt daha sıkı, daha aydınlık ve homojen bir görünüm kazanır. Diğer bakım kürleri ve bakım uygulamaları ile kombine edilebilen karboksi bakımı yaklaşık 40-45 dakika sürer. 

Bilgi Almak İçin
Formu Doldurunuz!

Telefon hatalı

Bizi Takip Edin!