Anti-Aging Uygulamaları ve Lymphobiony Bakımları

Anti-Aging Uygulamaları ve Lymphobiony Bakımları

Anti-Aging Uygulamaları ve Lymphobiony Bakımları

· Yoğun Kolajen Bakımı 

Özel serumlar ve %100 saf kolajen maske yardımı ile uygulanan bir bakımdır. Kırışıkların derinliklerini azaltan bakım cildin elastikiyetini destekleyerek cildi canlandırır. Cilde nem depolayan kolajen bakımı bağ dokusunu da kuvvetlendirerek daha genç, dolgun ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar. Yoğun kolajen bakımı yaklaşık olarak 60-70 dakika sürer.

· HSR De Luxe Anti-Aging Bakımı

Cildin yaşlanması ile kolajen ve elastin lifleri azalırken, hücrelerin aktivitesi de yavaşlar. Cildin yaşlanma mekanizması üzerinde etkisini gösteren bakım cildin sıkılaşması ve kırışıklarının azalmasında gözle görülür değişiklik sağlar. Babor HSR de luxe ciltte oluşan tüm yaşlanma belirtilerininin azalmasını sağlayarak olağanüstü sonuçlar yaratır.HSR De Luxe Anti-Aging bakımı yaklaşık olarak 80-100 dakika sürer. 

· HSR Lifting Bakımı

Cildi yeniden yapılandırır ve içten destek sağlar. İçeriğinde bulunan Multitendyn (bezelye, soya fasulyesi) doyurulmuş pamuk lifleri bulanan maske ile cilde elastikiyet kazandırır. Daha ışıltılı ve daha genç bir görünüm sağlayan HSR lifting bakımı cildinizde müthiş farkı görebilirsiniz. HSR lifting bakımı yaklaşık 70-90 dakika sürer. 

· Sea Creation Lüks Anti-Aging Bakımı

Babor Sea Creation özel serisi okyanusun derinliklerinde özenle seçilen aktif maddelerin kombinasyonları birleştirilerek oluşturulmuştur. Cildin her açıdan tüm ihtiyaçlarına karşılık veren bakım, cildin kıyaslanmaz derecede nemli, pürüzsüz, sıkı ve genç bir görünüm kazanmasını sağlar. Yaklaşık 120 dakika süren bakım ciltte mükemmel seviyede iç denge sağlar ve parlak bir güzellik için vücudun enerji sistemlerini aktive ederek hafiflik hissi yaratır.

· Lymphobiony L 300, Anti-Aging Uygulama 

Lymphobiony L300 cihazı yüz bakımlarında uygulanan farklı programlar cildinizin her türlü ihtiyacına karşılık verecek şekilde geliştirildi. Cildin toksinlerden arınmasını, sıkılaşmasını sağlayan Anti-Aging uygulaması titreşimli hücresel elektroterapi, ultrasound peeling, soft light ile gerçekleşmektedir. Yaklaşık 50-65 dakika süren Lymphobiony L300 Anti-Aging uygulamaları yüz ve boyun bölgesinde ilk seansta bile gözle görünür sonuçlar elde etmenizi sağlar.  

İnovasyon ödüllü Lymphobiony L300, 4 ayrı fonksiyonu bir cihazda birleştirir.

1-Toksin atımı: Titreşimli hücresel elektroterapi uygulama başlıkları ile cildin yüzeyinde önemli bir elektrolit hareketi meydana getirir. Bu sayede toksinlerin atılımını sağlayan lenf sistemini harekete geçirir.

2-Peeling : Ultrasonik titreşimler ile cildi fazla sebumdan, ölü hücrelerden, makyaj kalıntılarından ve siyah noktalardan tahriş olmadan arındırır. Yüzeysel mikro-titreşim, cildin keratin tabakasını soyarak, hücresel yenilenmeyi hızlandırır.

3-Sıkılaşma: Elektrotlar tarafından iletilen titreşimler, hücre akımlarıyla birleşir. Derinlerde birikmiş olan hücresel kütlenin ayrılmasını ve başlangıçtaki konumuna hareket etmesini sağlar. Böylelikle cilt sıkılaşırken, yeniden şekillenir.

4-Soft light: Sof-light ışığı hücrelerin çekirdeğini etkileyerek mitoz bölünmeyi tetikler. Hücre bölünmesiyle yeni hücreler elde edilir. Fibroblastları uyararak, kolajen ve elastin liflerinin sentezi sağlanır. Kırışıklıkların derinliklerinde azalma gözlenirken, cilt daha pürüzsüz ve genç bir görünüme kavuşur.  

· Anthelia ile Cilt Yenileme ve Sıkılaştırma Uygulamaları

Anthelia cihazı ve Dr. Babor ürünlerinin birleşimi ile gerçekleştirilen bakımda cildin sakinleşmesi ve kendini yenileyerek sıkılaşması amaçlanmaktadır. Anthelia bakımı 5 aşamadan oluşmaktadır. 

1- Cilt, cilt tipinize uygun seçilen Babor ürünleri ile temizlenir.

2- Cildin buz kompresi ile sakinleşmesi sağlanır.

3- Anthelia cihazı ile ışık uygulaması gerçekleştirilir. Tercihe göre sadece kırışıklıkların yoğun olduğu bölgeye veya tüm yüze uygulanabilir. 

4- Cildin buz kompresi ile sakinleşmesi sağlanır.

5- Dr. Babor Advanced Biogen Intensive Repair Cream uygulanarak cildin yenilenmesi sağlanır. 

Cildin kendisini yenilemesi yeni hücre oluşumunu yoğun şekilde hızlandırır. Cildin doğal korunma mekanizmasının güçlenmesi ile cildin elastikiyeti artırılır. Cildiniz daha pürüzsüz, temiz ve ince bir görünüm kazanır.

Bilgi Almak İçin
Formu Doldurunuz!

Telefon hatalı

Bizi Takip Edin!